22,7 C
Częstochowa

Egzorcyzm małżeński

Opublikowano:

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja mąż / żona łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moją żoną / mężem a Tym mężczyzną / a Tą kobietą.
W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Z racji mojego „talentu” do naprawy komputerów dostałem nietypowe zlecenie: „Proszę o wyciągnięcie wszystkiego co się da z tego komputera” – powiedział do mnie nisko pochylony mężczyzna. „Proszę powiedzieć dokładniej, co znaczy, wyciągnąć wszystko co się da?” – zapytałem. „Wie Pan, ja wiem, że moja żona mnie zdradza. Ja wyjeżdżam do pracy za granicę, a ona… ”

Poczułem się zakłopotany, odłożyłem na bok komputer i zacząłem się zastanawiać, co powinienem zrobić. Z pomocą przyszedł mi ks. Dominik Chmielewski, który opowiedział tako oto historię:

Czym jest moc sakramentu małżeństwa?

Mąż przyszedł z opętaną kobietą na egzorcyzm. Straszliwa siła, straszne opętanie. Sześciu potężnych mężczyzn nie było w stanie jej utrzymać i kiedy zaczął się egzorcyzm, natychmiast wyrzuciła ręce i sześciu facetów poleciało na ścianę. Zaczęła biec z kościoła, wybiegła na ulicę potwornie rycząc. Uparł się mąż, klęknął szybko przy egzorcyście i powiedział “Księże, ksiądz odmówi nade mną egzorcyzmy. Przecież to jest moja żona! Jedno ciało. Już nie ma ona i ja. Jesteśmy my. Jedno serce, jedna dusza. Połączeni na zawsze razem.” I ksiądz zaczął odmawiać egzorcyzm nad nim i w tym momencie ta kobieta upadła, zupełnie sparaliżowana została przyniesiona przed ołtarz. Egzorcyzm został odprawiony nad mężczyzną do końca. Kobieta została całkowicie uwolniona.

Wy rodzice, mężu, żono macie moc uwalniania od złych duchów, swojego męża, swoją żonę! Widzisz, że Twój mąż  przestaje Cię kochać, że zakochuje się w jakiejś innej kobiecie, że ma romans z kimś w pracy…. Masz moc , w Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa łamać moc więzów duchowych i emocjonalnych albo seksualnych i oddalić grzech pomiędzy Twoim mężem, a tą kobietą.

Możesz tak się modlić:

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja żona łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moim mężem a Tą kobietą. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

I będziesz zdumiona efektami. Tak możesz modlić się nad alkoholikiem, tak możesz się modlić nad kimś kto się stoczył w grzech jakiegoś nałogu, w ten sposób … I wiecie kiedy ja tego doświadczam, mocy modlitwy małżeńskiej,  gdzie nawet egzorcysta nie jest w stanie uwolnić od złego ducha kogoś, a moc błogosławiąc mąż żonę a żona błogosławiąc męża uzyskuje to za pomocą krótkiej czasami modlitwy, to mi się oczy otwierają ze zdumienia.

Wersja modlitwy dla męża może wyglądać tak:

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja mąż łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moją żoną a Tym mężczyzną. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

79 KOMENTARZE

 1. Błagam o egzorcyzm w intencji naszego małżeństwa. Mój mąż jest jak opętany. Błagam o zerwanie wszelkich węzłów, które przyczyniają się do obecnej sytuacji. O uwolnienie męża spod mocy Złego!!!

 2. Proszę o egzorcyzm na mocy Sakramentu małżeństwa dla mnie i mojego męża. Niech mąż zostawi kochankę i wróci do mnie i dzieci. Niech w małżeństwie zapanuje szacunek,zrozumienie i miłość.

 3. Przez dwa tygodnie może o trzy odmawiałam
  egzorcyzm. Po 15 latach związku mojego męża z kobietą nastąpił rozpad tej znajomości .Przestałam się modlić i po upływie może roku mąż wrócił do tej kobiety.Teraz wiem ,że modlić się trzeba nieustannie

 4. Egzorcyzm małżeński naprawdę działa cuda. Sam tego doświadczyłem w moim małżeństwie. Codziennie odmawiaj z wiarą, czasem 3,4 razy w zależności. Po 2 tygodniach zaczęły dziać się cuda. Jesteśmy razem, kocham moją żonę, bardziej Jestesmy mocni. Codziennie modlę się nadal, aby zło nie weszło do naszego małżeństwa. Bóg zapłać.

  • Cieszę się bardzo z tej przemiany.
   Życzę wszystkiego co najlepsze!!
   Dajecie nadzieję dla innych osób.

 5. W Imię Jezusa Chrystusa ja matka rozrywam,łamię więzy choroby alkoholowej syna ,którego opanował zły duch alkoholizmu.

 6. Błagam o egzorcyzm w intencji naszego małżeństwa. Mój mąż chce się rozejść po 26 latach małżeństwa. Nie rozumiem tego!!! Jest jak opętany. Błagam o zerwanie wszelkich węzłów, które przyczyniają się do obecnej sytuacji. O uwolnienie męża spod mocy Złego!!!

 7. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego zniewolonego męża Jarosława, o zerwanie jego wszelkich węzłów, o uratowanie naszego 30 letniego małżeństwa

 8. Proszę gorąco o egzorcyzm w intencji zerwania więzów pomiędzy moim mężem a jego kochanką. Mąż odszedł, złożył pozew o rozwód, na który ja się nie zgadzam. Błagam o modlitwę.

  • Proszę o modlitwę za mojego męża Michala o uwolnienie z nałogu alkoholowego który nas I jego niszczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły

Kyrie.pl